Mezoterapia skóry głowy

To jeden z najskuteczniejszych zabiegów odżywczych na skórę głowy. Wspomaga odrastanie włosów oraz hamuje ich wypadanie, regeneruje cebulki włosowe a także stymuluje krążenie. Dogłębnie odbudowuje i wzmacnia strukturę włosów. Zabieg polega na wstrzykiwaniu indywidualnie dobranych substancji odżywczych i witamin, które wnikają bezpośrednio do głębokich warstw skóry. Mezoterapia polega na wykonywaniu nakłuć cienką igłą, ale jedynie w powierzchownych warstwach skóry. Ukłucia te są mało bolesne. Zalecane jest wykonanie serii 4-10 zabiegów, zależnie od nasilenia problemu. Terapię poleca się osobom z problemami z krążeniem oraz łysieniem i wypadaniem włosów.

Jak się przygotować do mezoterapii? Kluczowe zalecenia dla klienta:

Najlepiej skorzystać z konsultacji u trychologa, który dobierze odpowiedni zabieg oraz wykluczy ewentualne przeciwwskazania.

Przed samym zabiegiem skóra głowy musi zostać odpowiednio przygotowana przy użyciu substancji dezynfekujących oraz peelingujących skórę głowy.

Koszt mezoterapii skóry głowy/mezoterapii trychologicznej w naszym gabinecie wynosi od 200 do 650 zł ( w zależności od wykorzystywanego preparatu)

Czas trwania: 30-60 min