Gabinet Trychologiczny w Legnicy

Gabinet trychologiczny w Legnicy charakteryzuje intymna atmosfera zacisznego miejsca. Zapewniamy pełne skupienie i zainteresowanie problemem, z którym zwraca się do nas klient. Mamy czas i ochotę na zgłębienie tematu z jakim musimy się zmierzyć. Wspólnie rozważamy możliwości działania i wybieramy najskuteczniejsze rozwiązanie. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny. W gabinecie można dowiedzieć się o przyczynach problemu, etapach działania przy pomocy zabiegów trychologicznych oraz wsparciu terapii gabinetowej kuracjami domowymi.

Kto powinien skorzystać z usług trychologa w Legnicy?

Z usług trychologa powinny skorzystać osoby mające problem z nadmiernym wypadaniem włosów, łupieżem, swędzącą skórą głowy, co zazwyczaj sygnalizuje nam, że coś dzieje się z naszym organizmem. Właśnie trycholog, bazujący na stanie swojej wiedzy, ma za zadanie wnikliwie poznać przyczynę, przeprowadzić dokładny wywiad i ustalić program działania. Do trychologa należy także odpowiedni wybór produktów do pielęgnacji, działających zarówno od wewnątrz jak i z zewnątrz, po uprzednim przygotowaniu do tego skóry głowy. Zdarzyć się mogą również inne problemy, które wymagać będą leczenia u specjalisty. Wówczas możemy pobrać materiał do badania laboratoryjnego a następnie doradzić dokąd się udać, celem dalszego działania medycznego.

Najlepszy gabinet trychologiczny w Legnicy

Zapraszamy do gabinetu trychologicznego w Legnicy znajdującego się w Legnicy ul. Wrocławska 29 lok. 102.

Rejestracja

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Zadzwoń i umów się na wizytę, tel. 784500999 lub napisz email: kontakt@trichos.pl

Gabinet Trychologiczny w Legnicy

ul. Wrocławska 29 lok. 102.
Legnica

Legnica – miasto na prawach powiatu w Polsce, w środkowej części województwa dolnośląskiego, w większości na Równinie Legnickiej, położone nad rzekami: Kaczawą i wpadającą do niej Czarną Wodą. Legnica uzyskała lokację miejską przed 1252 rokiem. Według danych GUS z 31 grudnia 2020 r., Legnica liczyła 98 436 mieszkańców.

Trycholog nie jest lekarzem, jest specjalistą zajmującym się tylko i wyłącznie skórą głowy oraz włosami. To co różni go od lekarza, np. dermatologa, to fakt, że nie zajmuje się innymi schorzeniami skórnymi występującymi na innych częściach ciała.

Sprawdź zakładkę O Nas oraz nasz sklep internetowy z kosmetykami trychologicznymi