Gabinet trychologiczny w Zielonej Górze

Usługi trychologiczne w Zielonej Górze

Wśród usług gabinetu w Zielonej Górze wyróżnić możemy:

– badanie za pomocą mikrokamery, podczas którego oglądamy skórę głowy i włosy w bardzo dużym powiększeniu, oceniamy włosy, stan mieszków włosowych;

– badanie mykologiczne, mikrobiologiczne, w kierunku nużeńca ludzkiego;

– oznaczenie w organizmie 29 pierwiastków na podstawie pobranej próbki włosów;

– fachowa pomoc w wyborze suplementów i kosmetyków.

 

Kto powinien skorzystać z usług trychologa w Zielonej Górze?

Z usług trychologa powinny skorzystać osoby, które mają problem ze skórą głowy i/lub włosami. Na wizytę zapraszamy również osoby, które chcą uzyskać pomoc dotyczącą naturalnej suplementacji i pielęgnacji skóry głowy i włosów.

Gabinet trychologiczny w Zielonej Górze

Botaniczna 75A/4, 65-364 Zielona Góra

65-364 Zielona Góra

Rejestracja

Na wizytę można umówić się dzwoniąc pod numer tel. 784500999 lub pisząc email: kontakt@trichos.pl

Gabinet trychologiczny w Zielonej Górze

Zielona Góra – miasto w Polsce Zachodniej; powiat grodzki; siedziba sejmiku województwa lubuskiego i starosty powiatu zielonogórskiego.

Nazwa Zielonej Góry pochodzi od wzgórza porośniętego niegdyś bujną roślinnością, u podnóży którego powstała osada rolnicza. Obecnie na owym wzgórzu znajduje się Park Winny z symboliczną już uprawą winorośli oraz budynek Palmiarni. Także teraz nazwa miasta doskonale oddaje charakter Zielonej Góry. Prawie wszystkie zewnętrzne osiedla otoczone są terenami leśnymi o pagórkowatym ukształtowaniu. W obrębie samego miasta również znajduje się wiele zieleni – ponad 260 gatunków drzew i krzewów, w tym 81 pomników przyrody. Imponujące wrażenie robi m.in. 800-letni cis na ul. Kopernika. Ogółem w mieście jest 5 parków i 3 zieleńce.

Zielona Góra została założona jako miasto przez przybyszów z zachodniej części Europy. Otrzymała prawa miejskie w 1323 roku. Miasto przez całą niemal swoją historię związane było z Dolnym Śląskiem. Przez długi czas w księstwie głogowskim, a następnie, po jego podziale, w żagańskim. Od XIII wieku powoli zaczyna się proces depolonizacji. Wraz z całym Dolnym Śląskiem przechodzi w ręce najpierw czeskie, a potem niemieckie.

Z przekazów z XVII i XVIII wieku wiadomo, że ludność okoliczna ciągle jeszcze nosiła polsko brzmiące imiona i nazwiska, ale nie władała już mową przodków. Przed II wojną światową liczyła ok. 25 tysięcy mieszkańców. Po wojnie przeszła pod administrację polską stając się początkowo częścią województwa poznańskiego – zasiedlana była jeszcze do końca lat 70. XX wieku głównie przez repatriantów ze wschodu oraz przybyszów z pobliskiej Wielkopolski.

W 1950 roku ówczesne władze zadecydowały właśnie tutaj utworzyć stolicę nowego województwa zielonogórskiego. Od tego momentu zaczyna się najlepszy okres w historii miasta, które wyrasta na ważny ośrodek kulturalny, turystyczny, uniwersytecki i przemysłowy.

Mezoterapia włosów to jedna z najpopularniejszych usług oferowanych przez Trichos Gabinet. To innowacyjny zabieg, który polega na wprowadzeniu odżywczych składników bezpośrednio w skórę głowy. Dzięki temu włosy stają się mocniejsze i bardziej odporne na uszkodzenia, a skóra głowy jest nawilżona i odżywiona.