Placówka trychologiczny TRICHOS to pierwszy gabinet trychologiczny w Bolesławcu, świadcząca profesjonalne usługi z zakresu trychologii kosmetycznej.

Usługi trychologiczne w Bolesławcu

Ewelina Wysoczańska, trycholog, w Bolesławcu świadczy konsultacje trychologiczne oraz usługi trychologiczne w zakresie:

  • badanie skóry głowy i włosów przy użyciu trichogramu;
  • analizę pierwiastkową włosów – nowoczesną metodę diagnostyczną obejmującą ocenę stanu odżywienia organizmu;
  • badanie owłosionej skóry głowy w kierunku występowania nużeńca ludzkiego;
  • badanie mykologiczne bezpośrednie w celu wykrycia elementów grzyba;
  • badanie mikrobiologiczne z antybiogramem.

Kto powinien skorzystać z usług trychologa?

Z usług gabinetu trychologicznego w Bolesławcu powinny korzystać osoby z problemami z kondycją skóry głowy i włosów, w tym w szczególności z problemem nadmiernego wypadania włosów (łysienia) oraz widocznymi zmianami trychologicznymi, w szczególności nadmiernym przetłuszczaniem się skóry głowy, łupieżem i świądem.

Właściwa diagnoza postawiona przez trychologa podczas wizyty w gabinecie trychologicznym pozwala na szybsze rozwiązanie problemów z owłosioną skórą głowy oraz daje pewność, że podjęta kuracja będzie prowadzona w należyty, profesjonalny i odpowiedzialny sposób.

Najlepszy gabinet trychologiczny w Bolesławcu

Gabinet trychologiczny w Bolesławcu funkcjonuje od 2016 roku, spełniając oczekiwania dziesiątek klientów miesięcznie. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów.

gabinet trychologiczny w bolesławcu

Bolesławiec – miasto w Polsce, w województwie dolnośląskim, siedziba powiatu bolesławieckiego, historycznie leżące na Dolnym Śląsku. Przez miasto przepływa rzeka Bóbr, okoliczne obszary leśne należą do Borów Dolnośląskich. W latach 1975–1998 miasto należało administracyjnie do województwa jeleniogórskiego.